28 Ekim 2016 #6803995

Denizbank Alınan Haksız Ücret

Yeni ticarete başlamış bir esnaf olarak ihtiyaçlarım için pos hesabım olan Denizbank'tan kredi kullanmak istedim. Kredi talebim hiçbir ekstra koşul istenmeksizin kabul edildi. Bankaya gidip önüme konulan evrakları imzaladım. Bana hiçbir belge verilmedi. İmzalar bittikten sonra paranın hesabıma geçeceği söylendi. Sonra hesabımı (internetten) kontrol ettiğimde hesabımdan Maksi KOBİ Paket Ücreti adı ile 539 TL alındığını gördüğümde şok oldum. Derhal bankaya bir mail ile bu tutarı kabul etmediğimi belirttim ve bu tutarın hesabıma iade edilmesini talep ettim.


Gelen yanıt sanki dalga geçer gibiydi. Neymiş: internetten yapacağım EFT ve havaleler için ücret alınmayacakmış (oysa kat be kat ve peşin alınıyor) ve kredi bu şartla verilmişmiş ve dolayısıyla iadesi mümkün değilmişmiş. Her türlü yasal yollara başvurup bu paranın iadesini sağlayacağım.

Öztürk 600 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi28 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Öztürk Ö. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön