02 Mayıs 2013 #1774460

Denizbank Aidat İçin Bonusları Bahane Ediyor!

Denizbank vermiş olduğu bonusları bahane ederek tahsil ettiği kredi kartı ücretini hesabıma geri yatıramayacağını beyan etti. İnternet sitesinde önce müşteri sekmesinden bize ulaşabilirsiniz diye belirtmiş. Şikayetimi onlara yazısal olarak iletmek istediğimde 500 hata koduyla karşılaşıyorum. Farklı bilgisayar ve browserlar da defalarca denememe rağmen mesajım gitmiyor.


Önce site veri tabanını onarsınlar. Sağladığı bonusların firmam tarafından yatan maaşımı kullanmasının bedelini karşılayamayacağı kesin. Firmamın insan kaynaklarıyla bu durumu görüşüp 13. 05. 2013 tarihinde kredi kartımı ve bana sordukları halde kabul etmememe rağmen vadesiz TL hesabıma yansıttıkları esnek hesabı da kapatacağım.

Ufukay 40 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimiz Sn Ufukay Y. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön