25 Şubat 2013

Denizbank Adıma Kart Çıkarılmış Başkası Kullanmış!

Denizbanktan adıma kredi kartı çıkarılmış ve kullanılmış ben harcama itiraz formu doldurup fakslamama rağmen halen bana sms geliyor yasal takip başlatılacak diye bu konuyla ilgili müşteri hizmetlerini aradım bankaya gidin dedi gittim.

Bankaya biz bir şey yapamayız diye cevap aldım güvenlik birimine sadece email atabiliriz dediler şimdi bu konuyla banka yetkilileri bilgilendirmiyorlar da kiminle görüşeceğim anlamadım başkasının peşinden ben koşuyorum bununla ilgili detaylı bir bilgi verirlerse yetkililer memnun kalacağım.

Yusuf 308 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf26 Şubat 2013

    beni aradınız başkasının kullandıgı harcadıgı parayı gidip benim yatırmamı söylediniz benim ne sizin bankadan kredi kartı talebim oldu nede herhangi bir yere imza veya evrak bırakmadım.buna rağmen müşteri temsilciniz bana sizin adınıza çıkan kredi kartı borcunu ödeyin gerekli incelemeden sonra efendim size paranız tekrar iade edilir deniliyor ben neden bir başkasının adıma kredi kartı çıkartıp kullandıgı parayı gidip yatırayımki bu durum artık beni çok rahatsız ediyor lütfen biran önce kim ne zaman nerde ne yapmış çıksın benide bu sıkıntıdan kurtarın ..

  • Denizbank Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimiz Sn Yusuf K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön