05 Eylül 2013 #1995764

Denizbank Adıma Habersiz Açılmış Hesap!

Geçen hafta içinde mail adresime Denizbank'tan gelen bir e-postada talebiniz üzerine ekstreleriniz her ay mail adresinize gönderilecektir yazısını okudum. Denizbank'la bağım yolda farkında olmadan herhangi bir şubenin önünden geçmekten ibarettir. Hayatımda Denizbank'ın kapısından içeri girmedim.


Mailin aslını öğrenmek için bir şubeye gittiğimde Ankara Dışkapı'da 2 gün önce adınıza açılmış bir hesap var dediler. Çok gariptir ki ben İstanbul'da yaşıyorum. Benim imzam ve talebim olmadan kişisel bilgilerimle her ne şekilde ve gerekçeyle olursa olsun, üstelik başka bir şehirde işlem yapılmasının etik olmadığını düşünüyorum ve gerçekten çok sinirliyim. Yasal yollara başvurmayı düşünüyorum.

Hatice 43 Okunma

Cevaplar

  • Hatice06 Eylül 2013

    Ankara Üniversitesi ile yaptığınız anlaşma gereği bana hesap açtığınızı yazmışsınız. Fakat ben Üniversiteye kayıt bile yaptırmadım. Anlaşma gereği böyle işlemler yapılabiliyorsa, bizim adımıza ileride kredi de mi vereceksiniz anlaşma yaptığınız kişi veya kurumlara. Yukarıda da belirttiğim gibi, her ne şekilde olursa olsun benim imzam ve şahsi başvurum olmadan yapılan bu işlemi doğru bulmuyorum.

  • Denizbank Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn Hatice Y. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön