18 Temmuz 2017 #8891777

Denizbank Adalet Kart Teslim Sorunu!

Yaklaşık 5 aydır Adalet Kart'ımın (Adalet Bakanlığı Personel Kimlik Kartı) basılıp tarafıma tesliminin sağlanması için uğraşmaktayım, mağduriyetime bilgisiz ve ilgisiz personeller dolayısı ile çözüm bulunamadı. Adalet Kart Kurum içi ve dışı memur tanıtım kartı olduğundan dolayı birçok konuda sıkıntı yaşamaktayım söz konusu kartımın ivedilikle basılarak tarafıma ulaştırılmasını talep ediyorum.

Mustafa 427 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa04 Ağustos 2017

  Değerli Denizbank yetkilisi şikayetimin üzerinden 17 gün geçmesine rağmen ne tarafıma dönüldü ne de gerekli işlem yapıldı. Mağduriyetimin bir an evvel giderilmesini talep ediyorum.

 • Mustafa21 Temmuz 2017

  Teşekkür ederim

 • Mustafa21 Temmuz 2017

  Teşekkür ederim

 • Denizbank Temsilcisi18 Temmuz 2017

  Değerli Müşterimiz, ilettiğiniz bildiriminiz Bankamıza ulaşmış olup incelemelerin başlatılması amacı ile kayıt altına alınmıştır. Değerlendirmelerimiz hakkında, kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve taleplerinizi www.denizbank.com.tr internet sitemizde yer alan ”Deniz Dinliyor” linkinden “Müşteri Memnuniyeti Formu” ya da 444 0 801 numaralı ’’Önce Müşteri Hattı’ndan bize iletebilirsiniz.’’ Saygılarımızla, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön