27 Ağustos 2013 #1977738

Denizbank 'a Geçiş Yaptıktan Sonra Ekstreler Arttı!

Bir gün Citibank hesaplarımın tamamının Denizbank' a aktarıldığını farkettim . Ne bir uyarı nede tebligat elime ulaşmadan. Daha önce ki çiti hesaplarımı da görme şansım ortadan kalktığı için Denizbank 'ın ınternet şubesinde ki bilgilerimle yetinmek zorunda kaldım. Daha önceden Citiwings Kartıma iade edilen bir tutarın Denizbank'ta taksitlendirilip , bana harcama olarak yansıtıldığını farkettim.


Düzeltilmesini talep ettiğimde sorun yok olarak geri dönüş yapıldı. Kartta iade gözükmesine rağmen , tutarın taksit yapıldığı net gözükmesine rağmen. +Citiwings birikmiş ciddi miktar da mileslarımın kartımı iptal ettirdiğim için kullanamayacağım söylendi.

Ozan 79 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimiz Sn Ozan P. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön