02 Nisan 2013 #1718692

Denizbank 6 Aylık Hesap Özeti Ücreti!

Denizbankta hesabım bulunmakta. Mart ayının sonunda hesabıma para yatırdım. Daha sonra baktığımda ise banka altı aylık 23, 7 TL hesap özeti masrafı kesmiş. Müşteri hizmetlerini arayarak neden böyle bir kesinti yaptınız dedim. Size gönderme zorundayız. Bana hesap işletim ücreti diye bir şey gelmiyor ki. Artı mail adresim var oraya neden göndermediniz dedim.


Onlar mantıklı bir açıklama yapmadılar. Bu kesinti yasal değildir. Kesilen bu ücretinin tarafıma iade edilmesini istiyorum. İnsanları böyle soymaları hiç hoş değil. Zaten o hesp özetleri adrese gelmiyor. Teknoloji çağında yaşıyoruz. Mail adresi var iken kağıt masrafı yaparak adrese hesap özeti göndermek hangi devirde kaldı acaba?

Aynur 75 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn Aynur C. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön