12 Ekim 2015

Denizbank 40 TL Yerine 30 TL Bonus Yüklendi

Ağustos ayında "Deniz Bonus’a hemen başvur, 40 TL bonus kazan! " kampanyası dahilinde Denizbank internet sayfası aracılığıyla kredi kartı başvurusunda bulundum, kampanya koşullarını sağlayarak 40 TL kampanya bonusu kazandım, ancak 9 Ekim 2015 tarihinde SMS aracılığıyla kartıma sadece 30 TL bonus yüklendiğini öğrendim. Bankayı arayarak itirazda bulundum. Mail adresime yapılan itiraz sonucunda 30 TL 'nin doğru olduğu tarafıma bildirildi. Kampanya resimlerini paylaşıyorum, ve bu durumun düzeltilmesini bir kez de buradan arz ediyorum.

Onur 74 Okunma

Cevaplar

  • Onur30 Ekim 2015

    Bana bildirilen son kullanım tarihi olan 21 Ekim'de alışveriş yapmaya gittiğimde Denizbank tarafından 30 TL puanımın silindiğini öğrendim. Banka çağrı merkezini aradığımda da konuştuğum banka yetkilisi tarafından puanımın geri alınmadığı, kesinlikle bir yanlışlık olduğu ve 30 TL bonus'umun geri yükleneceği ve ek kullanım tarihi verileceği tarafıma bildirmesine rağmen mail adresime 21 Ekim'de puanımın silindiği ve geri yüklenmeyeceğini bildiren bir mail yollamışlar. Bu durum ivedilikle düzeltilmezse Denizbank kredi kartımı iptal ettireceğim. Yetti artık çünkü!

  • Onur24 Ekim 2015

    Önceden www.sikayetvar.com/denizbank-40-tl-yerine-30-tl-bonus-yuklendi linklindeki şikayetim yetmezmiş gibi bu sefer de o 30 TL bonus'u da geri almışlar. Bana bildirilen son kullanım tarihi olan 21 Ekim'de (dün) alışveriş yapmaya gittiğimde öğrendim bunu. Banka çağrı merkezini aradığımda da konuştuğum banka yetkilisi tarafından puanımın geri alınmadığı, kesinlikle bir yanlışlık olduğu ve 30 TL bonus'umun geri yükleneceği ve ek kullanım tarihi verileceği tarafıma bildirmesine rağmen bugün mail adresime 21 Ekim'de puanımın silindiği ve geri yüklenmeyeceğini bildiren bir mail yollamışlar. Yarın'a kadar bu durum düzeltilmezse Denizbank kredi kartımı iptal ettireceğim. Yetti artık çünkü!

  • Denizbank Temsilcisi12 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn Onur Y. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön