sta-4-hoverİyi Çözüm

Denizbank 135.50 Tl Yıllık Kart Ücreti

Yakup Yakup19 Ekim 13:54

Denizbank Yıllık Kart Ücreti adı altında 135.50 TL kesti. Yıllardır Denizbank müşterisiyim. Hem yatırım hem de kredi kartı kullanımı anlamında. Denizbank değil de farklı bir bankada bu kadar işlem yapsam üstüne onlar bana para vermişti. (İsim vermek istemiyorum bunu vaat eden bankalar var.)

Denizbank tekrardan kredi kartımdan yıllık kart ücreti kesmeye devam ediyor. Geçen sene zar zor iade alabildim. Bu sene tekrardan kesildi. Hem de zamlı bir şekilde. Asgari ücretin 2.324 TL olduğu bir ülkede 135.50 TL kredi kartı aidatı mı olur? Kredi kartımdan yasal olmadan çekilen yıllık kart ücretinin iptalini, iptal edilmediği takdirde yasal yollar ile hakkımı arayacağımı ve bankanız ile tüm bağımı bitireceğimi bildiririm.

  • - Görüntüleme
full-star full-star full-star full-star full-star
5/5

Cevaplar

Denizbank Logo Denizbank 19 Ekim 17:43

Değerli Müşterimiz, ilettiğiniz bildiriminiz Bankamıza ulaşmış olup incelemelerin başlatılması amacı ile kayıt altına alınmıştır. Değerlendirmelerimiz hakkında, kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve taleplerinizi www.denizbank.com.tr internet sitemizde yer alan ”Deniz Dinliyor” linkinden “Müşteri Memnuniyeti Formu” ya da 0850 222 0 801 numaralı ’’Önce Müşteri Hattı’ndan bize iletebilirsiniz.’’ Saygılarımızla, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler