12 Aralık 2013
Yorum Yap
#2166310

Denizbank 10 Yıldır Kullanmadığım Hesaptan İşletim Ücreti Alıyor!

Denizbank Gebze Şubesinde 10 yıldır kullanmadığım bir hesabım bulunuyordu Citibank Denizbank'a devredince hemen hesabımı aktif hale getirmişler. Bankayı aradım sizinle çalışmak istemiyorum hesabımı kapatın, kredimi ödeyeyim zaten Citibank 'tada hesabım yoktu, sadece kredi ödemelerimi bankamatikten yapıyordum dedim .


2 adet otomatik ödemeye fatura verin masraf almayalım dediler. Kabul etmedim bu seferde krediyi kapatın hesabınızı kapatalım dediler. Krediyi kapatacak param olsa bankayla muhatap olur muyum? Kullanmadığım bir hesap için neden banka masrafları ödüyorum. Bu nasıl bankacılık? Ben kredimi Citibank'tan aldım ve hiçbir şekilde banka masrafı ödemedim.

Serdal 86 Okunma

Cevaplar

  • Serdal16 Aralık 2013

    denizbank konuyla ilgili beni aramadı

  • Denizbank Temsilcisi12 Aralık 2013

    Müşterimiz Sn Serdal G. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler