Denizbank Zorla Kredi Kartı Vermeye Çalışıyor

Ramazan D. |

Geçen sene; kurumumuz ,maaşımızı almamız için Denizbank ile anlaştı. Sözleşmeyi imzalarken kredi kartı istemediği söyledim ve sözleşmeyi o şartla imzaladım. Aksi taktirde sözleşmeye imza atmayacağımı bildirdim. Bana kredi kartı onayı içeren bölümlerine imza attırılmadı. Lakin haberim dahi olamadan defalarca kapatmama rağmen hala kredi kartı çıkartılıyor. Adıma ve isteğim dışında çıkartılan kredi kartlarını arayıp iptal ettirmekten bıktım.

Defalarca hiç bir bankanın kartını kullanmadığımı ve ihtiyaç duymadığı söylememe rağmen yine 4. defa şahsıma kart onaylandığı mesajı geldi. Şikayet edeceğimi bildirmemi bile dikkate almayan banka hakkında gereğinin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ramazan D.
  16 Ocak
  15:15

  teşekkürler. çok kısa sürede banka ilgilenerek bu işlemin tekrarlanmayacağı konusunda bilgi verdi. inş. sorunum çözüldü gibi görünüyor

 • 16 Ocak
  14:31

  Müşterimiz Sn Ramazan D. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz.

  İyi Günler Dileriz,
  DenizBank A.Ş.
  Müşteri Memnuniyeti Bölümü
  444 0 801