17 Ekim 2016

Denizbank Yurt Dışından Kredi Kartımdan Para Çekilmesine Rağmen İtirazım Hala Sonuçlanmadı!

12 Ağustos'ta yurt dışından kredi kartımdan para çekilmiş 2662 TL civarı; sağ olsun Denizbank çalışanları o gece beni arayarak kartı iptal etmişler. Bu harcamaya karşılık itiraz talep formu gönderdiler ve 17 Ağustos'ta bu itirazımı değerlendirmeye almışlardır. Harcamayı ben yapmama rağmen bu tutarı ödemekle yükümlü kılındım. Bu zamandan sonra gelen kart burcumun asgarilerini ödeyerek; bu zamana kadar bir ya da iki kere asgari tutar ödemiş biri olarak bu süreçte borcun faizini de ileri ki aylarda ödemekle yine yükümlüyüm.

Müşteri temsilcileri ile yapmış olduğum görüşmelerde kimi bu sürecin 30-60 gün kimi 30-180 gün kimi 30-90 gün diyerek tutarsızlıklarını da gözler önüne serdiler. Bu hata bankanın güvenlik eksikliğinin zaafı ile gerçekleşerek üzerinden hemen hemen 60 gün geçmesine rağmen bir sonuç alınamamıştır. Beklemedeyim.

Emre 314 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi17 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Emre Ş. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön