25 Mart 2015

Denizbank Yüksek Kredi Kartı Aidatı!

Denizbank'taki kredi kartım için çok yüksek kart aidatı geldi. Yaptığım başvuru sonucu bana telesekreter mesajı ile başvurumun olumsuz olduğu bildirildi ve şikayetimin devamı halinde TBB hakem heyetine başvurmam gerektiği bildirildi. TBB'de ise süreci ilerletmek için bankadan yazılı bildiri almam gerektiği belirtiliyor.

Yüksek olan kart aidatı için diğer bankalar doğrudan, harcama hedefi ile ya da belirli süre kartı kapattırmama taahhüdü ile iade yapıyorlar. Bunu sorduğumda böyle bir uygulama olmadığı söylendi. İnternette incelediğimde farklı müşterilerde bunun iadesinin yapıldığını gördüm. Ben de oluyorsa iadesini, olmuyorsa mail yoluyla yazılı cevabı istiyorum.

Ömer 341 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi25 Mart 2015

    Müşterimiz Sn Ömer Ç. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön