Denizbank Yok Denilen Kredi Kartı Ücreti İade Edilmiyor!

Ömer Kürşat E. |

Denizbank maaş müşterisiyim. Maaş hesabım açıldığında bana isteğim dışında bir de afili bonus platinum kart çıkarıldı. Kars şubesi personeli T. Y. tarafından kart ücreti olmadığı söylendi ve iptal ettirmedim. 1 yıldır kullanıyorum. Geçen ay 84 (seksendört) lira kart ücreti kesildi. Önce telefon bankacılığından iade talebi oluşturdum. Birkaç gün sonra bir telesekreter mesajı ile reddedildiğini öğrendim. Daha sonra bankanın sitesinde önce müşteri linkinden şikayet formu oluşturdum. Ancak kopyala yapıştır bir mail ile yine reddedildim. Verilen sözlerin yerine getirilmediğini görüyorum. Kredi kartı ücretimin iade edilmesini talep etmekteyim. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Aralık
  14:47

  Müşterimiz Sn Ömer E. tarafından 02/12/2014 tarihinde iletilen bildirime 02/12/2014 tarihinde e-posta ile bilgi verilmiştir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz.

  İyi Günler Dileriz,
  DenizBank A.Ş.
  Müşteri Memnuniyeti Bölümü

 • Ömer Kürşat E.
  08 Aralık
  14:41

  Henüz çözüm aşaması ile ilgili bana bir bilgi verilmedi

 • 02 Aralık
  13:58

  Müşterimiz Sn Ömer E. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.