Denizbank Yıllık Kart Ücretinin İadesi Yapılmıyor!

Resul Ç. |

Denizbank'tan aradılar. Kredi kartı ile alakalı bilgi vermeye başladılar ve Gs bonus kredi kartını önerdiler. Yıllık kart ücreti bulunduğunu ve ilk ekstre ye yansıtılacağını söylediler. Bende kart ücreti varsa kullanmak istemediğimi belirttim. Fakat ısrarla kartı vermek için işte kart ücretine itiraz etme hakkınız vardır, uygunsa iptal edilir denildi.

Dönem içi harcamalarıma baktım 55 tl kart adı altında ücret yansıdığını fark ettim müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım kart ücretini iptal ettirmek istediğimi söyledim. Müşteri temsilcisi itiraz etme hakkımın olmadığını belirtti. Bende kartımın iptalini istedim. Fakat kart ücretini ödemek zorundaymışım. Tüketici haklarına başvuracağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Resul Ç.
  12 Kasım
  08:54

  4 aydır dönecekler daha. ilgisiz bir banka. bir çözüm bulunamadı ve bu konuyla ilgili alakadar olupta arayan olmadı... kartı iptal ettirecem...

 • Resul Ç.
  28 Temmuz
  00:30

  Müşteriyi yönlendirmeleri gerekirken herkez topu başkasına atıyor, müşteriyle ilgilenme sıfır...

 • 24 Nisan
  13:22

  Müşterimiz Sn Resul Ç. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz.

  İyi Günler Dileriz,
  DenizBank A.Ş.
  Müşteri Memnuniyeti Bölümü
  444 0 801