Denizbank Yıllık Kart Ücreti Yok Dediler Yine Kesilmiş!

Hüsnü K. |

Denizbank, yıllardır çalıştığım bir firma kredi kartıma 79 TL kart ücreti kesilmiş. Geçen sene de aynı durum hasıl olduğunda, otomatik siz arayın iptal ederiz dediler ama şimdi iade etmiyorlar. Ben de kapattırmak istediğimi söyledim, kartınızı kırmayın dediler sizi arayacağız dediler ne arayan var ne soran. Gerçek müşterilerini bile bilmeyen, sorumsuzlukları yüzünden müşteriyi iyice soğutan bir banka.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüsnü K.
  23 Temmuz
  08:13

  Ne arayan var ne soran, ayrıca Denizbank gerçek müşteriyi ayırt edemeyecek kadar vahim durumda bence, çünkü ben tüm alışverişimi Deniz Bonustan yapıyor ve aylık ortalama 1000-1500 TL arası harcama yapıyordum, çok daha az harcama yapan arkadaşları iade ettiklerini ve hatta hediye bonus yüklediklerini biliyorum. Demek ki yeterince profesyonel bir firma değilmiş. Kesinlikle DenizBank'ı tavsiye etmiyorum.

 • 19 Temmuz
  14:13

  Müşterimiz Sn Hüsnü K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz.

  İyi Günler Dileriz,
  DenizBank A.Ş.
  Müşteri Memnuniyeti Bölümü
  444 0 801