29 Kasım 2013

Denizbank Yıllık Kart Ücreti Kesti!

Denizbank'tan bir kredi kartı aldım ve bana gelen ilk ekstrada ilk yıl kart ücreti adı altında benden para kesilmiş. Zaten 1 yıl olduktan sonra benden birdaha para almaya kalkacaklar böyle bir uygulama tamamen yanlış ve ben bu parayı ödemek istemiyorum. Ayrıyetten ödenmesi konusunda Denizbank diretirse kartımıda iptal ettireceğim.

Selim 51 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi02 Aralık 2013

    Denizbank için; Müşterimiz Sn Selim Ö. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz.

  • Denizbank Temsilcisi29 Kasım 2013

    Müşterimiz Sn Selim Ö. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön