06 Şubat 2015

Denizbank Yıllık Kart Ücreti İadesi.

Denizbank' a ait kullandığım ****1061 ile biten işletme kredi kartımdan 75,00 TL tutarında yıllık kart ücreti kesilmiştir. Yıllardır aynı kredi kartını kullanmaktayım ve düzenli olarak borcumu ödemekteyim, herhangi bir şekilde kartım yenilenmedi, kaybetmedim, tekrar çıkartmadım, kısaca söz konusu kartlarım için bankanıza hiçbir şekilde masrafım olmadı.

Ayrıca kartımı düzenli olarak kullanmaktayım.

Önceki yıllarda şikayetimi değerlendirip yıllık üyelik ücretlerini iade ettiğiniz gibi bu yıl da söz konusu yıllık üyelik ücretlerinin tarafıma iadesini istiyorum. Aksi takdirde yasal yollara başvuracağımı, Tüketici Hakları Mahkemesine gideceğimi belirtir, gereğinin yapılmasını arz ederim.

İbrahim 218 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi06 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn İbrahim Ö. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön