08 Ekim 2014

Denizbank Yıllık Kart Ücreti Alıyor!

Denizbank şubesinden üstüne basa basa kart aidatı ödemek istemediğimi belirtip aldığım karta 66, 00 TL yıllık ücret bu ay ki ekstremde yansıtıldı. Çağrı merkezini arayıp itiraz ederek hangi süre aralığında sorunumun çözümleneceğini sorduğumda aldığım cevap, asgari iki hafta.

Bugün ayın 4'ü son ödeme tarihi zaten 13'ü kart aidatını ödemezsem bir de bu 66, 00 TL için gecikme faizi "rica edecekler" Bir hafta içinde çözümlenmemesi halinde sözleşmede geçmeyen "yıllık kart ücreti" bedelini de ödeyip kartı aynen iptal ettiriyorum. Teşekkürler Denizbank!

Melike 435 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi08 Ekim 2014

    Müşterimiz Sn Melike Ö. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön