22 Nisan 2013

Denizbank "Yıllık Kart Ücreti" Adıyla Kesilen Ücretin İadesini İstiyorum!

Denizbank internet şubesinden baktığımda Nisan 2013 dönemine ait ekstremde 55 TL "Yıllık Kart Ücreti" adıyla kredi kartımdan ücret alındığını gördüm.

Kredi kartının her ay düzenli olarak ödemesini yapıyorum ve şu an bu ayki ekstrem dışında hiç bir kredi kartı borcum ve taksitli işlemim bulunmamaktadır.

Diğer şikayetlere baktığımda "Aylık şu kadar miktar harcama taahhüdü verin, ücreti iptal edelim ya da yarısını bonus olarak yatıralım" gibi teklifler görmekteyim.

Bu tekliflerin hiç birisi ile ilgilenmiyorum. Sadece Nisan 2013 döneminde "Yıllık kart Ücreti" adı altında yapılan kesintinin, ekstremin kesim tarihi yaklaştığından dolayı acil olarak kartıma geri iade edilmesini istiyorum.

Ayça 24 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn Ayça K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön