29 Nisan 2013

Denizbank Yıllık Kart Ücreti!

Denizbank, Fenerbahçe Bonus kartıma yıllık aidat ücreti yansıtmış olup geri vermemektedir.
Bonus kart ücretlerini veriyorlarmış ancak taraftar bonus kart ücretlerini geri vermiyorlarmış..
Sebebi yok, sadece taraftarsan öyle, vermiyorlar.. Birde kanundan madde göstererek cevap vermişler, bende "4077 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki yasanın 6. maddesi" diyorum o zaman.

Ayrıca, müşterinin işine gelen konularda telefonla dönüyorlar işine gelmeyen konularda mail yoluyla dönüyorlar, tam bir samimiyetsizlik örneği, sözde müşteri memnuniyeti. Kartımı iptal ettireceğim. Eğer kart ücretini geri vermeyeceklerse de hakkımı helal etmiyorum. FB taraftar kartımı da yenilemişler maça bilet alamadım..

İlyas 81 Okunma

Cevaplar

  • İlyas30 Nisan 2013

    Sayın G. , Müşteri Memnuniyeti Bölümümüze ilettiğiniz talebinize olumlu yanıt veremiyoruz. Bankamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Saygılarımızla, DenizBank A.Ş. Eyvallah bende başka bir şey beklemiyordum zaten.

  • İlyas29 Nisan 2013

    "FB taraftar kartımı da yenilemişler maça bilet alamadım.." olan cümle yenilemişler değil yenilememişler olacak.

  • Denizbank Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn İlyas G. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön