29 Eylül 2014

Denizbank Yıllık Kart Ücreti!

2 yıldır düzenli olarak kullandığım Denizbank kredi kartımın yıllık kart ücreti yasal olmadığı halde tarafımdan istemenizi doğru bulmayıp tarafımın kullanmış olduğu kredi kartına iadesini arz ediyorum.

Serdar 294 Okunma

Cevaplar

  • Serdar30 Eylül 2014

    Sayın DENİZBANK Yöneticileri ben ki kullandığım kartların hiç birine üyelik aidatıdır kart ücretidir bunun gibi hiç bir ücret ödememiş bir tüketici olarak sizin bankanızdan olan kredi kartımada ücret ödemek istemiyorum. Ve eğer ki siz ödeyecekseniz diyorsanız gerek yasal yollara gerekse kartımı iptale kadar giderim. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

  • Denizbank Temsilcisi29 Eylül 2014

    Müşterimiz Sn Serdar Erdi D. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön