09 Temmuz 2014

Denizbank Yıllık Kart Aidatı Kesti.

02.07.2014 itibariyle kartımdan 66 tl yıllık kart ücreti adı altında kesinti yapıldı. Tüketicinin Korunması hakkındaki yasanın 6.maddesi gereğince bu sözleşmeler standart olması nedeni ile Yargıtay 13. H.Dairesinin kart ücreti ile ilgili kararları gereği bankanızdan adıma tahakkuk ettirilmiş olan yıllık kart aidatının iadesini, aksi takdirde Tüketici Hakem Heyetine başvurarak tarafıma iadesi için başvuru yapacağım ve bankanız hakkında da yasal işlem başlatacağım. Gereğinin ivedikle yapılmasını talep ederim.Ş ayet paranın iadesi uzun sürer ya da bankanız tarafından uğraştırılırsam paramı tahsil edip kartımı iptal ettireceğim.

Ömer 507 Okunma

Cevaplar

  • Ömer16 Temmuz 2014

    kaliteli hizmet

  • Ömer'in Teşekkür Mesajı10 Temmuz 2014

    Yapmış olduğum şikayet gün içerisinde ivedilikle çözümlendiği için kurumunuza teşekkürü bir borç bilirim.Bankanızın müşterisi olduğum için son derece memnunum.Tekrardan teşekkürler!

  • Denizbank Temsilcisi09 Temmuz 2014

    Müşterimiz Sn Ömer Soner A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön