08 Nisan 2013

Denizbank Yıllık Kar Aidatı Vermek İstemiyoruz!

Ekstreme yansıyan yıllık kart ücreti ni almakta ısrarlıysanız,kartın iptalini isteyip bankanızla çalışmamakta ısrarlıyım.

Hakan 52 Okunma

Cevaplar

  • Hakan08 Nisan 2013

    4822 sayılı kanun ile değişik 4077 sayılı tüketicinin korunması hakkında kanun’un sözleşmedeki haksız şartlar başlıklı 6. Maddesine göre bankanızın almış olduğu bu üyelik ücreti, herhangi bir hizmet karşılığı olmadığından ve de söz konusu sözleşme şartı önceden hazırlanmış, özellikle standart sözleşmede yer alması nedeniyle içeriğine etki edilemeyip; müzakere edilemediğinden haksız bir şarttır. Sayılan nedenlerle hakkaniyet ilkelerine ve yasal düzenlemelere aykırı olarak bankanız tarafından belirlenen üyelik aidatlarının iptal edilerek tarafıma iadesi için gereğini arz ederim.

  • Denizbank Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn Halis A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön