Denizbank Yıllık 100 Liradan Fazla İşletim Ücreti Ödemişim!

Elif B. |

Yaklaşık olarak 2014'den beri Denizbank Paracard kullanıyorum. 28.01.2016 tarihinde fark ettim ki ücretli öğretmenlik yaparak aldığım iki kuruşluk maaş için 11 TL aylık işletim ücreti kesilmiş. Bunu da internet bankacılığı sayesinde gördüm. İnanılır gibi değil. Bu duruma üzülmüş iken akşam haberlerinde Danıştay'ın aldığı kararla bu yasal tefecilerin aldığı işletim ücretlerini bizlere geri ödemek zorunda olduklarını gördüm ve umutlandım.

Bankalar bunu bir şekilde bizden almanın yolunu bulacaklardır ama her türlü yola başvurup bu parayı geri alacağım. Sizlere de aynısını öneririm. Kanımızı emdikleri yeter ve en kısa zamanda bu bankadaki hesabımı kapatacağım.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Elif B.
  29 Ocak
  15:20

  Banka kibarca geri vermeyeceğini iletti bugün sağ olsunlar. Danıtay'ın aldığı karar gümemi gitti acaba. Yasal haklarımı kullanacağımdan emin olsunlar.

 • 29 Ocak
  09:21

  Müşterimiz Sn Elif B. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz.

  İyi Günler Dileriz,
  DenizBank A.Ş.
  Müşteri Memnuniyeti Bölümü
  444 0 801