01 Mayıs 2013

Denizbank Yılda 2 Kere Kart Ücreti Alıyor!

Denizbank dan kullanmakta olduğum taraftar kartıma Şubat 2013 ekstresinde kart ücreti alındığını gördüm ve konuya itiraz etmek için iletişim merkezi ile görüştüm. Taraftar kartlarda iade olmadığını belirttiler ve ödedim. Nisan 2013 ekstresinde bir kez daha 70TL ücret kesildiğini gördüm.

Tekrar aradım, 2 defa alındığını belirttim, döneceğiz dediler otomatik mail geldi, olumsuz!Mail de yılda 1 kez alınmasının yasal olduğu yazmakta. Tekrar aradım durumu belirttim. Bu sefer dönüş sms ile oldu yine olumsuz. Telefonla dönüş talep ettim arayan olmadı. Birileri lütfen bankanın yetkililerine 1 ve 2 nin farkını anlatabilir mi? Yıllık aidat adı altında 2 ayda bir 70 TL kart ücreti kesilmesi yasal mıdır?

Özgür 32 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimiz Sn Özgür G. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön