27 Ocak 2014

Denizbank Yılbaşında Çıkan İkramiyeyi Vermedi.

Yapmış olduğum alışverişlerden dolayı yılbaşında bilet no' su cebime mesaj geldi. Güzel çift numara tuttu oda güzel. Denizbank'a gittim 25 tl 'yi almaya, bana vadesiz hesap ücreti kesildi deyip parayı vermediler . Ben vadesiz hesap hiç açtırmadım ,cüzdanım bile yok dedim. Memur ben bilemem dedi. İtiraz ettim başka memura havale etti ,onunda başı çok kalaba vaktim yoktu beklemedim . Bende kafaya koydum kredi kartını iptal ettireceğim. Ekstra gönderim ücretine de kıl olmaya başladım. Kesin iptal ettireceğim.

Ahmet 83 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet07 Mart 2014

  yılbaşı biletime cıkan 25 tl ye banka hesap işletim ucreti kesildi deyip paramı vermedi vadesiz hesabım varmış benim haberim yok hicbir işlemde yapmadım.kıredi kartınıda kullanmayıp iptal ettircem.

 • Denizbank Temsilcisi03 Şubat 2014

  Müşterimiz Sn Ahmet K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

 • Ahmet01 Şubat 2014

  merkezden aradılar banka hesabına yatırıldı paran diye sübeden parıyı vermediler neymis efendim sistem parayı anında kesiyormus ne güzellll hayatımız sistemin eli kalmıs ben de kızıyordum bankaya borcunu ödemeyenlere ödemeyenler haklıymış.

 • Denizbank Temsilcisi27 Ocak 2014

  Müşterimiz Sn K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön