Denizbank Yeter Artık Bu Kart Ücretleri!

Mehmet Fadıl Ç. |

28. 05. 2013 tarihli Denizbank kredi kartı ekstremde 55 tl'lik bir kart ücreti gözükmektedir. Geçen yıl aynı şekilde yine kart aidatı geldiğinde bankayla yapmış olduğum görüşme sonucunda siz taraftar kart kullanıyorsunuz ve bu kart aidatı sizin takımınıza aktarılıyor diye bir şeyler söylediler. Bu defa aramamda yine aynı şeyleri söyleyip bu parayı iade edemeyiz dediler. Takımımın benim vereceğim 55 tl kart aidatına ihtiyacı olmadığı düşüncesindeyim. Her defasında beni buraya şikayet yazdırmaktan hiç bıkmayacaklar. Haber kanallarında sürekli söyleniyor kart ücreti yasal değil diye ama hala kart ücreti konusunda bankalar ısrarcı. Kart aidatımın tarafıma iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Fadıl Ç.
  29 Mayıs
  09:44

  daha önce yazdığım şikayette belirttiğim gibi denizbank şahsıma 55 tl kart ücreti yansıtmış.ve ben bunu yazdım denizbank bana geri dönüş yapılacagını yazmış tabi bana mail yoluyla döndüler ama hiç bir sonuç üretmeden bana yolladıkları maili aynen yayınlıyorum ve bu cevap beni hiçte mutlu etmedi.sorunu çözmüşler gibi müşteriye dönüş yapıldı yazıyolar fakat hiçte öyle birşey yok.tekrar şahsıma geri dönüp bu sorunun halledilmesini istiyorum.

 • 28 Mayıs
  14:42

  Müşterimiz Sn Mehmet Ç. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz.

  İyi Günler Dileriz,
  DenizBank A.Ş.
  Müşteri Memnuniyeti Bölümü
  444 0 801