Denizbank Yeniden Yapılandırma ve İşsizlik Sigortasının İptali!

Ediz Ö. |

Yaklaşık 1 ay önce işsiz kaldığım için Denizbank'tan aldığım kredideki işsizlik sigortasından faydalanmak istedim ve tabiki yararlanamadım tabii muhatap bulmak için yaklaşık 20 25 kişiyle konuştum sonuç sıfır. Hadi onu geçtim bari işsizlik sigortasını iptal ettireyim dedim yok, tabiki işsiz kaldığınızda bile yararlanamadığınız bir sigortayı iptal etmiyorlar.

Hadi onuda bırakın bari yeniden yapılandırayım dedim, tabiki onuda yapamadılar. 18 kasım 2011 senesinden beri 48 ay vadeli aylık hiç aksatmadığım 5000 TL' lik ihtiyaç kredim şu an itibariyle 3900 TL verirsem kapanıyormuş. Hayat denizde güzelmiş slogan bu.

Etiketler :

Sigorta İşlemleri Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ediz Ö.
  06 Ekim
  18:43

  yapılandırma yapmamak icin ellerinden geleni yapıyorlar el insaf 1.79 dan ödeme yapıyorum birdaha ihtiyacım olsa denizbankı tercih veya tavsiye edermiyim hiç insaf insaf

 • 30 Eylül
  15:54

  Müşterimiz Sn Ediz Ö. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz.

  İyi Günler Dileriz,
  DenizBank A.Ş.
  Müşteri Memnuniyeti Bölümü
  444 0 801