07 Mayıs 2013

Denizbank Yaptıkları Hatanın Telafisini Bekliyorum!

2 kartım var.ortak limitli.sürekli online halde hesaba bakarım.Denizbank online işlemlere girip hesaba baktım yine.Ama kart limiti biri 109 diğeri 140 civarı bir şeydi.yani iki kartta da aynı limit çıkması gerekirdi.online olarak müşteri hizmetleri ile görüştüm.kendisi düzeltti.

Limit aynı olması gerekirken -59 tl ye düştü.Bunun nedeni ay başında faizlerin işlenmesiymiş. (** adlı temsilci ay başı dedi.oysa faizler hesap kesiminde çıkar) itiraz etmek istedim.

4440800'ü ara dedi.onuda aradım.onlarda taksitler dedi.(oysa taksitlerde hesaptan anında düşer sonra ödemeleri hesap kesiminde çıkar.taksitler sonradan hesaba eklenmez)bankada hesap güncel olmazmış.bu hatanın telafisi olsun.

Mehmet 70 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimiz Sn Mehmet A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön