02 Nisan 2013

Denizbank Yapılandırma Yapmadı!

Bir kooperatif üyesi olarak ev için kredi kullandım.kooperatifimiz Denizbank la toplu anlaşma yaptığından o günün faizlerinden 6-7 puan düşük faizle(84 ay 0.81) kredi kullandım.ama ben krediyi kullandıktan 10-15 sonra banka faizi 0.71 'e indirdi.Haberim olduğu andaki yaklaşık 3ay sonra banka şubesine gidip,yapılandırma isteğinde bulundum.

Kredilerle ilgilenen görevli : yapılandırmanın olamayacağını,olsa bile bana katkısının olamayacağını ,o anki güncel faiz üzerinden yapılandırma yapılamayacağını,bankanın böyle bir yükümlülüğü olmadığını,istersem başka bir bankaya kredimi taşıyabileceğimi ama bunun karlı olmadığını güzel bir şekilde anlattı.Benim 10 gün içindeki zararım yaklaşık 10.000 lira.

İbrahim 55 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn İbrahim A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön