06 Şubat 2015

Denizbank Yapılandırma Yapılmıyor.

Citibank ile Denizbank'ın birleşmesi döneminde tamamen kendi sıkıntılarımdan dolayı ödeme güçlüğü çektim ve borcumun fazlasına bence yüksek olan faiz miktarına evet demek zorunda kaldım. Aylık 450 TL civarı taksit ödemem var Denizbank'a bu meblağ yüksek geldiği için 3 aydır ödeme yapamıyorum. Zaten maaşımı tam alamıyorum.

Bu durumu yetkili arkadaşlarla görüştükten sonra Denizbank İnegöl Bursa şubesine yönlendirildim oraya gittiğimde hiçbir şekilde yardımcı olunmadı. Yapılandırmanın yapılanması olmaz denildi. Ben buradan söylüyorum bu benim en doğal hakkım ve yapılması gerekiyordu. Oluşacak herhangi bir olumsuzluğu kabul etmiyorum. Bankanızın izlediği yol tamamen müşteri mağduriyetine dayalı.

Ersen 581 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi06 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn Ersen Y. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön