08 Nisan 2015

Denizbank Yapılandırma ve İdari Takip İşlemi!

Hesabımı yapılandırmaya götüren Denizbank, geçtiğimiz hafta şubeye çağırarak imzaları attırdı. Elimde yapılandırma evrakım kaç taksit ödeyeceğime kadar her şeyi verdikten 1 hafta sonra tamamen kaba bir bayan avukatı tarafından aranmış bulunmaktayım ve yapılandırma olmamış ben avukat biz yapılandırıyoruz diyor.

Elimde evrak var yapılandırıldı imza atıldı hatta 12 gün sonra ilk ödemem var dedim. Yok öyle olmamış diyor. Olmadı ise banka neden beni aramıyor da konuyu avukata devrediyor? Yapılandırmadan aldığınız 2.000 TL'den fazla faiz sizi memnun etmedi avukatlarınızı mı beslemek istediniz biraz da daha kısa taksitte daha fazla faiz ? 5 kuruş alamayacaksın Denizbank.

Mert 1.971 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi08 Nisan 2015

    Müşterimiz Sn Mert E. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön