21 Ekim 2016

Denizbank Yapılamayan Kredi Kartı Faiz İadesi!

Denizbank'tan kredi kartı kapaması ve beraberinde kredi kartı içinde taksitli nakit avansların kapamasını yaptım. Müşteri temsilcisi kapamaları yaptıktan sonra faiz iadelerinin 1 gün sonra kredi kartına yapılacağını iletti. 1 gün sonra bankayı tekrar aradığımda 1 gün daha beklemem istendi. 3. gün tekrar aradım gün içinde yapılacak dendi. ''4. gün aradığımda sizi yanlış bilgilendirmişler işlem esnasında kapamalar yapılırken faiz iadesi yapılır'' dedi.

Müşteri hizmetlerinde arkadaşlar yetkin değiller. Her birinin aynı işlem için söylemekte olduğu ve aktarmakta olduğu bilgi farkı. 444 0 801 müşteri memnuniyet hattını aradığımda konuyu sadece dinleyerek görüşmemizi ve şikayetini kayıt ediyorum diyor. Ama sonuç ve bahsettikleri gibi 2 iş gününde geri dönüş yok. Tüm bunların özeti olarak kredi kapama için yönlendirdiğim bakiyenin ne detaylı açıklamasını alabiliyorum ne de Denizbank'tan dönüş.

Derya 560 Okunma

Cevaplar

  • Derya 27 Ekim 2016

    İşlemin üzerinden günler geçmesine rağmen hiçbir kanal üzerinden DenizBank'tan geri dönüş alamadım

  • Denizbank Temsilcisi21 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Derya E. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön