Denizbank Yapılamayan Kart Teslimi!

Yasar Can Y. |

Temmuz ayının 10-11'i gibi Ankara Barosunun içine kurulan Denizbank standından cazip gelen fırsatları için bir kredi kartı başvurum ilgili görevli tarafından alındı. Gerekli fotokopileri çekti imzaları attırdı. Kredi kartımın 15 gün olmadan geleceğini söyledi. Bende buna istinaden İş Bankası kartımı kapattırdım.

Tatile gitmeden nasılsa bu kart gelir diye. 24'ünde aradım ama hala onay beklediğini söylediler ve ben işim acele olduğu için rica edince yarına onay mesajı gelir dendi. Gelmedi. Ayın 31'i oldu hala mesaj yok. Aradım meğer eksik evraktan başvurum beklemeye alınmış. Ne bir arayan ne bir bilgi veren var! Bu kadar ilgisiz bir banka görmedim. Denizbank ile çalıştığım için çok pişmanım!

Etiketler :

Kredi Kart Teslim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasar Can Y.
  01 Ağustos
  10:30

  Denizbank ile ilgili yaptığım bu 2. şikayet. Hep aynı cevabı kopyala yapıştır yapıyorlar. Zaten buraya Denizbank'dan bir sonuç alabileceğime inandığım için değil, başka insanların bu şikayeti okuyup da bu banka ile çalışmamaları için yazıyorum. Ben gibi mağdur olmasınlar diye... Bir cevap alacaksam cevabın bana burdan iletilmesini istiyorum. Kesinlikle telefonla aranmak istemiyorum.

 • 01 Ağustos
  10:15

  Müşterimiz Sn Yaşar Can Y. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz.

  İyi Günler Dileriz,
  DenizBank A.Ş.
  Müşteri Memnuniyeti Bölümü
  444 0 801