22 Nisan 2013

Denizbank Yanlışlık Çözülmüyor!

12 Şubat günü kazara kapalı kredi kartıma sevhen 300 tl gönderdim. Silopi, Cizre, müşteri hizmetleri üçgeninde 2. ayı da doldurmuş bulunuyorum ama ısrarla çözüm istiyorum diye görüşmeme rağmen çözümsüz kaldım. Sadece çözüm olacaksa görüşmek istiyorum çözüm bulamayacaksanız vaktimi almayın lütfen sizinde vaktiniz boşa gitmesin zaman bizim için değerlidir.

Zeki 34 Okunma

Cevaplar

  • Zeki 26 Temmuz 2013

    banka ilgileniyormuş gibi çağrılara anlık cevap verdi ama işi şubede yetkisiz bir personel çözdü yetkililer bu gün git yarın gel diye zaman kazandılar ne işlerine yarayacaksa.

  • Denizbank Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn Zeki Ö. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön