20 Mart 2013

Denizbank Yanlış Bilgi Veriliyor!

Kart No:409****** 1 ay önce Denizbanktan bana Deniz Kiler Bonus kart vermek için aradılar ve kartı alıp kiler mağazalarından 100 TL ve üzeri yapacağım harcamadan sonra 50 TL bonus kazanacağımı belittiler. Ben de kartı aldım ve kullandım. Ardından Müş. Hiz. arayarak bana hak ettiğim bonus miktarını ne zaman verileceğini sordum.

Bana verilen cevabı ; Bu kampanyadan Denizbank bonus'u ilk defa alanlar yararlana biliyor. Siz 2010 yılında bonus cart alıp kullanıp belli bir süre sonra iptal ettirdiğiniz için siz bu kampanyadan yaralanamıyorsunuz. Şimdi bende müşteri olarak soruyorum; sizin bu yaptığınıza ne denir?

Muhammed 81 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimiz Sn Muhammed D. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön