20 Eylül 2013

Denizbank Vermediği Hizmetin Bedelini Tahsil Ediyor!

Denizbank ile bütün ilişiğimi kestim. Ağustos itibari ile bitmesi gereken kredim bir ay daha var dediler, erken ödeme yaparak 18 eylül tarihinde 10 gün gibi bir erken ödeme yaparak hesaplarımı kapattım. Eşime kendim yazmış olduğum imzalı bir dilekçeyle başvurup bunu gerçekleştirdim.

Kredi aldığıma ve bittiğine dair dekontlarda elimde fakat tüketici hakem heyetlerince istenen belgeleri talep etmeme rağmen eşime verilmemiş. Hesapları kapatmak için kabul edilen imzalı dilekçem neden aynı işlemi görmüyor, maksat nedir. Kendisinden başkasına veremeyiz demişler var mı böyle birşey. Ayrıca fazla ve erken ödeme yapmama rağmen veznede 2 TL para aldılar evrakta vermiyorlar.

Nevin 76 Okunma

Cevaplar

  • Nevin'in Teşekkür Mesajı26 Eylül 2013

    öncelikli olarak ŞİKAYETVAR çalışanlarına teşekkür edrim şikayete söz konusu banka telefonuma msj göndermiş şube ile iletşime geçebilirsiniz diye henüz aramak fırsatım olmadı en kısa zamanda şubeye uğramayı yada telefonla ulaşmaya çalışacağım tekrar teşekkürler..

  • Denizbank Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn Nevin A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön