12 Haziran 2014

Denizbank Verdiği Sözü Tutmadı.

Denizbank'a hesap işletim ücreti ile ilgili mail gönderdim. "Bu kapsamda yapılan incelemede otomatik ödemeye vermiş olduğunuz faturalarınızın düzenli olarak tahsil edilmediği tespit edilmiştir. Bu nedenle hesabınızdan tahsil edilmiş olan Hesap İşletim Ücretinin iadesi talebinize olumlu yanıt verilememektedir." diye mail gönderdiler.

Ya siz kendinizi ne sanıyorsunuz? Ey Denizbank! Bu muafiyetten haberimiz olmadı bir, 2.si otomatik ödemeye verdiğiniz faturaların düzenli olarak tahsil edilmediği görülmüştür diyor. Nereden gördün! faturayı ödemeyen sizsiniz, talimat size verilmiş. Ne kadar atmasyon cevaplar veriyorsunuz.

Mustafa 252 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi12 Haziran 2014

    Müşterimiz Sn Mustafa D. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön