21 Eylül 2013

Denizbank Ve Avukatları Maaşımdan Usulsüz Kesinti Yapıyor!

Maaşımda haciz kesintisi olmamasına karşın, Denizbank vekil avukatlarından S***** A., banka kanalını kullanarak usulsüz kesinti yaptığını anladım. Firmayla görüştüğümde ise kendilerine ne banka nede avukat tarafından haciz yazışması yapılmadığı söylendi.

Bu yasal dayanağı olmayan kesinti nasıl yapıldı? Benim paramı ne hakla kestirir? Ben kesilmesin demiyorum prosedür neyse uygulansın. Maaşımın yattığı Denizbank Gimat Şubesine yazılı olarak başvurduğum halde bir açıklama veremediler.

Hem banka hemde vekil avukatlarından şikayetçiyim! Bu durumun biran önce düzeltilmesi ve haksız yere kesilen paramın iadesini istiyorum. Ayrıca banka ve avukatlarını ilgili mercilere şikayet edeceğim. Bu bir itham değil.

Deniz 84 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn Deniz Ş. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön