23 Nisan 2013

Denizbank Vadesiz Hesaptan Hesap İşletim Ücreti Kesintisi!

Denizbank' tan taşıt kredisi kullandım adıma birde vadesiz hesap açıldı. Vadesiz hesap zaten bankanın lehine muhteşem bir durumdur. Ayrıca vadesiz hesaptan aylık 7 TL hesap işletim ücreti almak büyük bir haksızlık ve mağduriyet kaynağıdır.

Hesap işletim ücreti ancak nemalanan bir hesapta olmalı ki her iki tarafta zarara uğramasın. vadesiz hesap zaten bankanın lehine bir durum ayrıca hesap işletim ücreti ikinci ve haksız kazanç sağlayan bir durumdur.bu konuda ki yasal düzenlemenin yapılmasını ve halkın mağduriyetini kanunla giderilmesini istiyorum..

İsmail 342 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn İsmail Ö. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön