18 Ekim 2013

Denizbank Vaadettiği Bonusu Vermiyor!

Denizbank Bonus un eylül ayında yaptığı kampanyada akaryakıt giyim gibi birkaç sektörde yapılan ilk 4 alışverişte 5'er TL 5. alışverişte de 30 TL bonus puan kazanacaktım. Kampanya şartlarını yerine getirdim ancak 20 TL bonus puan yüklendi. Güya alışverişlerim den biri giyim sektöründen yapılmamış.

Müşteri temsilcisine bu iş yerinin giyim sektöründe olduğunu ispatladığım da bu seferde üye iş yeri olmadığını söyledi. Kampanya şartlarında böyle bir şartın olmadığını söylediğimde ise bu şartın yazılmamış olsa bile her kampanyada geçerli olduğunu söyledi.

Sonuç olarak boş yere gereksiz alışveriş yaptığım ve bonusumu kazanamadığım için mağdur oldum. Bu bankanın hiçbir sözüne güvenmiyorum artık.

Mustafa 44 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 02 Kasım 2013

    İlgisiz, sözünde durmayan şark kurnazı bankacılık...

  • Mustafa 02 Kasım 2013

    2 hafta geçmesine rağmen hâla değerlendiremediniz mi ?

  • Denizbank Temsilcisi21 Ekim 2013

    Müşterimiz Sn Mustafa Ş. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön