16 Mart 2013

Denizbank Ücretini Ödediğim Halde Hayat Sigortası Yapılmamış!

2007 Yılında babamın kullanmış olduğu 50.000TL lik konut kredisi için 2390 TL bedel ödeyim hayat sigortası yaptırdık. 2010 yılında babam Hakkın rahmetine kavuşmuş olup sonrasında Denizbank Antalya Çarşı şubesine başvuruda bulunduğumuza hayat sigortasının olmadığını söylediler ve kalan bakiye olan yaklaşık 15.000 TL yi varisi olan benden istediler.

Ancak aynı şubenin kendi kayıtlarına 2390 tl paranın hayat sigortası için tahsil edildiği gerçektir.
Şuan ise banka ev üzerindeki ipoteği kaldırmak yerine ipoteği nakte çevirmeye kalkıp evi satışa çıkardı ve evimizi başkasına sattı. Yasal yollardan hakkımı sonuna kadar arayacağım. Bu haksızlığın en kısa sürede çözüme kavuşacağını umuyorum.

Zafer 42 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimiz Sn Zafer Ö. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön