08 Mayıs 2013

Denizbank Turizm Harcamalarına 100 TL Bonusu Aktarmıyor!

Denizbank 29 Mart tarihinde yaptığım tatil harcamasına ,kampanya kapsamında vaat edilen ve 1 Mayıs tarihinde aktarılması gereken 100 TL bonusu aktarmıyor ,Müşteri hizmetleriyle konuşmamdan sonra 3 Mayısta aktarılacağına dair sms gelmesine rağmen gene aktarılmadı.

Müşteri Hizmetleri ve Önce Müşteri Hattı ile konuşmalarım da , Cuma olacak Pazartesi olacak Salı gün içinde olacak ,çalışma var bir sorun oluştu ,bizede böyle bilgi verdiler denilerek hep bir mazeret gösterilerek bugüne gelindi. Ne zaman olacağına dair birşeyde söylemiyorlar azcık ciddiyete davet edip işlerini iyi yapmaya sözlerini tutmaya davet ediyorum.

Hüseyin 47 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin 13 Mayıs 2013

    13 Mayıs oldu hala bonus yüklemesi yapılmadı !!! Şikayeti aldık denilip olayı geçiştiriyorlar.Bundan sonra bu bankanın ne kadar güvenilmez ,sözünde durmayan, milleti olayan bir banka olduğunu her fırsaat herkese anlatacağım !!! 13 yıldır kullandığım kartı bugun itibariyle kullanmayı kesip en kısa zaman iptal ettireceğim.

  • Hüseyin 08 Mayıs 2013

    Önce Müşteri linkiniz çalışmıyor ! Bu linkin çalışmadığını 444 0 801 bildirdim ve Print Screen çekerek '[email protected]' adresinede ben yolladım. Anlayacağınız insanları yönlendirdiğiniz çalışmayan link sorununuda ben buldum ,şikayetimde zaten 444 0 801 ile irtibata geçtiğim ama bilgi alamadığım yazıyor! 7 gündür aynı şeyler söylenip duruyor ama değişen düzelen herhangi birşey yok.

  • Denizbank Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimiz Sn Hüseyin A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön