Denizbank Telefonu Kapatmakla Tehdit Eden Müşteri Temsilcileri!

Diğdem Ç. |

Denizbank müşteri hizmetleri departmanını kapatmalı çünkü bir birimden aranarak sorunumla ilgili müşteri hizmetleri ile görüşmemi söylüyor, orayı aradığımda da sorunumla ilgili bankayı aramamı iletiyorlar. Sorun çözmek için bir yetkili bulamadığım gibi sorunumu anlatmak istediğimde beni dinlemeyip, sürekli aynı anda yüksek sesle konuşan ve susmazsanız telefonu kapatacağım diye tehdit eden bir müşteri temsilcisi ile karış karşıya kalabiliyoruz. Yazık ki soruma hala bir cevap alamadım. Sadece borcu kapattığım halde 22 TL'nin nereden oluştuğunu öğrenmek istediğim bunun içinde telefonu suratıma kapatmakla tehdit edildiğim bir bankayla çalıştığım için kendimden utanıyorum!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Diğdem Ç.
  26 Kasım
  12:39

  444 0 801 numaralı hattinizi aradığımda karsima çıkan müşteri temsilciniz sorunumu cozmek yerine daha çok sorun yaratıp telefonu kapatmakla tehdit etti. Sizin bana onerdiginiz numarada ne yazık ki müşteri memnuniyeti yerine memnuniyetsizligi yaratilmaktadir. Bu yüzden şikayetimi farklı kanallar ile dile getirmek zorunda kaldım. Buna sebep olan da Denizbank kurulusu calisanlaridir. Bana gerekli bilgiyi bizden değil bankadan alin diyen bir denizbank bunyesi calisanini kabul etmiyorum. Çünkü bankayi aradığımda da müşteri hizmetleri departmanindan her konuda destek alabilecegim iletiliyor. Bana soyler misiniz muhatabim kimdir? Soruma cevap almak için her aradığım farklı kişiye yonlendiriyor

 • 25 Kasım
  12:21

  Müşterimiz Sn Diğdem Ç. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz.

  İyi Günler Dileriz,
  DenizBank A.Ş.
  Müşteri Memnuniyeti Bölümü
  444 0 801