19 Şubat 2013

Denizbank Tarafından Rahatsız Ediliyorum!

444 0 800 nolu telefondan aranıp, k. kartı istiyor musunuz diye aranıp rahatsız ediliyorum. Bu zamana kadar hiçbir şekilde hiçbir konuda Denizbanka başvuru yapmış, bilgi paylaşımı yapmış değilim!Cep telefonu numaram nereden alınmıştır bunun bilgisini rica edip, bilgilerimi paylaşanlara tazminat davası açmak istiyorum.

Reklamlarınız kampanyalarınız beni hiçbir şekilde cezbetmemektedir, ve hiçbir şekilde müşterisi olmayacağımı %100 beyan ederim. Kendi kendime uyguladığım prosedür gereği ben ''yabancı kökenli'' bankalarla asla çalışmam.

Hem ben bankacılık konusunda anlaşamadığım konular ve masraflar hakkında şikayet yazarım, ardından hakem heyetine giderim!Benimle niye çalışmak istemektesiniz?

Selçuk 48 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk23 Şubat 2013

    Bir kaç yıl önceden aynı konuda yine buradan şikayet yazmıştım ve bana ait tüm bilgilerimin SİLİNMESİ rica etmiştim ama umursayan olmamış,yukarıdaki şikayetimin arkasındayım ne yaparsanız yapın müşteriniz olmayacağım. İlerleyen zamanlarda tekrar aranıp veya sms atılırsa ilk önce BBDK'ya sonuç alamazsam savcılığa suç duyurusunda bulunacağım.

  • Denizbank Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimiz Sn Selçuk B. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön