27 Ocak 2014

Denizbank Tarafından Mağdur Edildim!

Ankara üniversitesinde okuyorum. Akıllı kimlik kartı adı altında onayımız dışında Denizbank'la bilgilerimiz paylaşıldı ve çıkarılan bu kartlar zorunlu tutuldu. Kartın şifresinin değiştirilmesi gerektiği söylendi. Söylenen şekilde şifre için sms attım. Telefonumun sistemde kayıtlı olmadığı cevabını aldım bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradım.

Temsilci bir şey yapamayacaklarını ve şubeye gitmem gerektiğini söyledi.Anlayamadığım kısım hem zorla kart veriyorsunuz hemde yapmanız gereken işlemi yanlış yapıp beni mağdur ediyorsunuz.Benim telefonla ve işlemlerle kaybettiğim zaman ve maddi kayba ek olarak şimdide şubeye gitmem gerektiği söyleniyor. Sorunumun biran önce çözülmesini bekliyorum.

Olcay 170 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn E. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön