21 Ekim 2016

Denizbank Taahhüt Edilen İnternet Alışverişine %20 İade Yapılmıyor!

Eylül-Ekim-Kasım aylarında 500 liraya kadar alışverişe 100 lira iade edilecek bir kampanya yaptılar. Denizbank'a hem asıl, hem de sanal kart için mesaj atmış olmama rağmen, yapması gereken iadeyi yapmamaktadır. Konuyla ilgili şikayetimi tam 18 gün sonra maille cevaplayıp katılım mesajı atmadığınız için iadeniz yapılmayacaktır yazmışlar. Atılan mesajlar, sizden gelen katılım alınmıştır mesajları telefonda duruyor. Müşteri hizmetleri yetkilileri de teyit ediyor durumu.

Ülkede bankacılık sistemine olan güveni azaltıyorsunuz. Böylesi her şeyin ayan beyan ortada olduğu bir durumda nasıl mesaj atılmamış yalanıyla bu işin içinden çıkmaya çalışabilirsiniz? Bakkal dükkanı mı işletiyorsunuz? Denizbank'tan iadeyi yapmasını ve düzgün bir özür dilemesini rica ediyorum.

Burak 322 Okunma

Cevaplar

  • Burak 08 Kasım 2016

    Banka sorunu çözdü iadeyi yaptı. Ancak bu müşterisine yalan söylediği ve hakkımı aradığımda beni yalancılıkla suçladıkları gerçeği değişmiyor. Bu konuda da bir özür bekledim ama etmediler. Ben yine de teşekkür ederim.

  • Denizbank Temsilcisi21 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Burak U. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön