29 Ağustos 2013

Denizbank Sürekli Mail ve SMS Gönderiyor!

Daha önce Denizbank çağrı merkezinizi arayıp mail adresime Denizbank tarafından mail gönderilmemesi konusunda başvuruda bulunmuş olmama rağmen mail adresime halen mail gelmeye devam etmektedir. Bu akşam Denizbank'ın önce müşteri hattını aradım. Çağrıyı cevaplayan eleman bana soy kütüğümü sormaya kalınca sinirlenip telefonu kapadım. Adı üzerinde önce müşteri hattı bana 40 tane soru sormaya kalktı eleman ve şuan bu mesajı yazıyorum. Denizbank yetkililerine sesleniyorum. Lütfen bu sorunu biran önce çözünüz. Mail adresime mail göndermeye devam ederseniz hakkımı her şekilde arayacağımı bilmenizi isterim.

Mesut 115 Okunma

Cevaplar

  • Mesut29 Ağustos 2013

    Bugün işyeri mail adresime Denizbank tarafından yine mail gönderildi.Bundan sonra Denizbank kampanyaları hakkında mesajlar mail adresime değil de cep telefonuma sms yoluyla ve adresime mektup olarak gönderilecekmiş.Şaka gibi.Denizbank yetkilileri lütfen tarafıma kampanyalarınızla veya başka sebeplerle mail,sms ve mektup göndermeyiniz.

  • Denizbank Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimiz Sn Mesut Y. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön