18 Haziran 2013

Denizbank Şube Personeli Bilgilerimi Paylaşıyor!

Arkadaşımın kız arkadaşı U*** O. Yozgat Denizbank'ta çalışıyor. Denizbank'ta ki bilgileri bir gün bana söyleyince çok şaşırdım kimlik numaramı babamın doğum tarihini anne kızlık soyadını sorduğumda ise kız arkadaşı tarafından söylendiğini söyledi. Peki ben bu bankaya para yatırsam miktarı kolayca herkes tarafından öğrenilebiliyor mu nerede gizlilik. Bankacılık anlayışına yakışıyor mu bu.

Yasin 59 Okunma

Cevaplar

  • Yasin 21 Haziran 2013

    halen yapılan bir somut olay yok..çünkü çok sıradan geliyor..kaç gün oldu..

  • Yasin 21 Haziran 2013

    Benim anlamadığım konu halen konuyla ilgili somut bir şeyin yapılmaması.Bu gercekten çok üzücü bir konu.Birkez daha para yatırıken ve işlem yaparken bir bankada böyle kişilerinde çalıştığını düşünerek daha dikkatli hareket yapmak gerek.Bu yaptığınız şikayet sayfası çok güzel ancak ilgilenilmeyince bir anlamı kalmıyor bu sayfanında.O kişi halan orda çalışıyor ve kendi bankası gibi herkesin bilgilerine ulaşabiliyor.Haberlerde çıkardıda inanmazdım.başkasının adına hesap açılmış para çelimiş demekki bunlar olabiliyor.böyle bankacılık zihniyeti devam ettikçe..en yüksek merciye şikayet ettiğimi düşünüyorum ama dediğim gibi hiç bir önemi yok yine zaman ayırıp yazdığımla kalacak.

  • Denizbank Temsilcisi18 Haziran 2013

    Müşterimiz Sn Yasin B. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön